O nas

Nasza trójka od lat zafascynowana jest psychologią i psychoterapią poznawczo-behawioralną. Wszystkie skończyłyśmy studia na jednej uczelni i właśnie tak zaczęła się nasza wspólna przygoda. Później zaczęłyśmy razem pracować, aż w końcu przyszedł czas na realizację wspólnych projektów, – praktyki studenckie, szkolenia oraz to co dla nas w tej chwili jest najważniejsze – Psychostart. W wolnej chwili wspólnie wymyślamy różne rzeczy w centrum, a to upieczemy jakieś ciasto albo skoczymy z kawą na dach i czerpiemy przyjemność i spokój patrząc na otaczającą nas zieleń albo spontanicznie wpadamy na pomysł – zróbmy strefę chilloutu na balkonie i po 15 minutach jest ona gotowa. Codziennie do pracy przychodzimy z wielkim uśmiechem, bo nasza praca to również nasza pasja, a co najważniejsze uwielbiamy pracować z naszym zespołem. Najważniejszą częścią w rozkładzie naszego dnia są wspólne kawy i obiady w kuchni, jak wiadomo, wszystko co najlepsze dzieje się właśnie tam.

A nasza wspólna historia zaczęła się w roku 2020, kiedy Natalia zaczęła tworzyć Centrum Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu. Zarówno Martyna, jak i Paula były jej studentkami, a Natalia od razu wiedziała, że chce je mieć w swoim zespole. Najpierw dołączyła Martyna, która była wtedy w trakcie szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej, a później Paula, która chciała zostać diagnostą psychologicznym. I tak pracujemy drugi rok razem, a nasza relacja, która uczciwie mówiąc nigdy nie była na zasadzie szefowa – pracownicy, powoli przeistaczała się w relacje przyjacielską, dzięki czemu możemy wspólnie tworzyć takie projekty jak Psychostart!

Natalia Popławska

Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna). Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Diagnoza psychologiczna oraz czteroletnią Szkołe Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Obecnie jestem właścicielką Centrum Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu, gdzie prowadzę psychoterapię, diagnozę psychologiczną, praktyki studenckie i szkolenia z zakresu psychologii. W międzyczasie próbuję być liderem swojego zespołu. Nigdy nie pracowałam na zasadzie pracodawca-pracownik, w pracy opieram się na zasadzie współpracy, bo uważam, że atmosfera w miejscu, w którym spędza się sporo czasu jest najważniejsza. Poza tym jestem nauczycielem akademickim. Na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu prowadzę zajęcia z diagnozy psychologicznej, pomocy psychologicznej rodzinie oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzę również zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu diagnozy funkcji poznawczych oraz diagnozy osobowości.

Poza pracą uwielbiam stare samochody, moim marzeniem jest Volvo P1800 i w swoim czasie jestem przekonana, że stanie on w moim garażu. W czasie przenoszenia centrum z jednego miejsca do drugiego zakochałam się w starych meblach i w ich renowacji, dlatego w centrum nie ma miejsca na meble z Ikei, za to można znaleźć prawdziwe antyki oraz pomalowane przeze mnie stare meble. W wolnym czasie spędzam sporo czasu w swoim warsztacie, gdzie tworzę różne bardziej lub mniej użyteczne rzeczy z drewna, dlatego też świetnie sobie radzę z piłam, wkrętarkami i podobnymi gadżetami. Te wszystkie pasje i wykonywane zajęcia, które mam pozwalają mi na zachowanie balansu życiowego, dzięki czemu mogę być zadowolona z każdego dnia.